Зв'яжіться з нами!

+38 (044) 245 03 30

Надішліть нам email!

Контакти:

Повідомлення:

Ваше повідомлення було відправлено! Close this notice.

Туристичне страхування запит

Рівень захисту: грн

Контактні дані:

Подорож

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Автострахування запит

Контактні дані:

Ваш автомобиль:

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Страхування життя запит

Рівень захисту: грн

Контактні дані:

Ви палили тютюнові вироби протягом останніх 12 місяців?

Так Ні
Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Страхування майна запит

Ваше майно:

Контактні дані

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Пропонуємо співпрацю

Банкам

Ми маємо великий досвід роботи з кредитно-фінансовими установамі і пропонуємо співпрацю по таким напрямкам:
1. Страхування клієнтів банківської (кредитно-фінансової) установи та майна, що надається в заставу.
2. Страхування працівників, активів та інших цінностей банківської (установи (в тому чіслі - кредитніх портфелів, обладнання банку, цінностей та готівкових грошових коштів на зберіганні або при їх транспортуванні).
3. Індивідуальні комплексні рішення та кейси (по запиту).

Пропонуємо співпрацю

Підприємствам турістичній отраслі

Ми вважаємо галузь туризму однією з найперспектівніх і пропонуємо співпрацю на взаємовигідних умовах реалізації договорів страхування подорожуючих за кордон та по Україні. У нас є цікаві пропозиції для всіх підприємств туристичної галузі, а саме: туроператорів, турагентств, баз відпочинку, готелів, пансіонатів, екскурсійних бюро, рекламних агенцій, транспортних підприємств, громадських організацій, учбових закладів та підприємствам, в які відправляють працівників у відрядження та іншим. Запропоновані нами страхові програми гарантують туристам повний спектр послуг з надання безкоштовного медичного, адміністративного, юридичного та інших видів допомоги на випадок непередбачених проблем або неприємностей за кордоном.

Пропонуємо співпрацю

Брокерам

Запрошуємо страхових брокерів для взаємовигідного партнерства. Цей напрямок є стратегічним та важливим у нашій роботі. В основі співпраці лежить принцип розуміння того, що страховий брокер – це команда професіоналів, що допоможуть клієнтам зробити вірний вибір при страхуванні автомобіля, квартири, майна та здоров’я, корпоративніх ризиків. Ми раді запропонувати брокерам один з найбільших в Україні спектр ліцензій та страхових продуктів, гнучкий підхід та високі комісійні винагороди за всіма видами страхування.

Пропонуємо співпрацю

Перестрахування

Розвиток конкурентного ринку страхування в Україні передбачає, насамперед, створення справедливої системи розподілу ризику між страховиками, що працюють на ринку. Тому ми відкриті до пропозицій інших страховиків в галузі вхідного та вихідного перестрахування за всіма видами страхування, здійснення яких передбачено отриманими ліцензіями.

Translate »