Зв'яжіться з нами!

+38 (044) 245 03 30

Надішліть нам email!

Контакти:

Повідомлення:

Ваше повідомлення було відправлено! Close this notice.

Туристичне страхування запит

Рівень захисту: грн

Контактні дані:

Подорож

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Автострахування запит

Контактні дані:

Ваш автомобиль:

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Страхування життя запит

Рівень захисту: грн

Контактні дані:

Ви палили тютюнові вироби протягом останніх 12 місяців?

Так Ні
Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Страхування майна запит

Ваше майно:

Контактні дані

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Обов’язкове страхування працівників пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин

Обов'язкове страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд) укладаються на підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 232 від 03.04.1995 року «Про затвердження Положення про порядок і умови обов'язкового особистого страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)».

Предметом страхування є майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать чинному законодавству України і пов’язані з життям, здоров’ям та працездатністю
Застрахованих осіб - членів добровільної пожежної дружини Страхувальника, при виконанні ними функцій з гасіння пожеж і ліквідації наслідків аварій, які виконували свої обов’язки згідно з наказом або дорученням.

Застрахована особа - працівник відомчої та місцевої пожежної охорони, член добровільної пожежної дружини (команди), який виконує згідно із чинним законодавством функції з гасіння пожеж і ліквідації наслідків аварії.

Страховий випадок - загибель (смерть), поранення (контузія, травма або каліцтво), захворювання, одержані під час ліквідації пожежі або наслідків аварії застрахованим, який виконував свої обов'язки згідно з наказом або дорученням.

Страхова сума на одну Застраховану особу встановлюється в розмірі десятирічної заробітної плати застрахованої особи за його посадою на день укладення договору страхування.

Максимальний страховий тариф становить до 2% страхової суми за кожну Застраховану особу.

Строк страхування – 1 рік.

Розмір виплат страхового відшкодування:

За шкоду, заподіяну здоров'ю Застрахованої особи внаслідок виконання нею обов'язків щодо гасіння пожеж або ліквідації наслідків аварії, страховик провадить одноразову виплату у разі встановлення Застрахованій особі:

- I групи інвалідності - 100 відсотків страхової суми;

- II групи інвалідності – 90 відсотків страхової суми;

- III групи інвалідності - 70 відсотків страхової суми;

- При тимчасовій втраті працездатності внаслідок страхового випадку Застрахованій особі виплачується 0,2 відсотка страхової суми за кожну добу, але не більш як 50 відсотків страхової суми.

- У разі загибелі або смерті Застрахованої особи його спадкоємцям виплачується 100 відсотків страхової суми.

Translate »