Зв'яжіться з нами!

+38 (044) 245 03 30

Надішліть нам email!

Контакти:

Повідомлення:

Ваше повідомлення було відправлено! Close this notice.

Туристичне страхування запит

Рівень захисту: грн

Контактні дані:

Подорож

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Автострахування запит

Контактні дані:

Ваш автомобиль:

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Страхування життя запит

Рівень захисту: грн

Контактні дані:

Ви палили тютюнові вироби протягом останніх 12 місяців?

Так Ні
Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Страхування майна запит

Ваше майно:

Контактні дані

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Будьте впевнені

Страхування небезпечних об’єктів

Досить часто аварії на підприємствах хімічної та нафтопереробної промисловості, інших вибухонебезпечних і шкідливих виробництвах, гідротехнічних спорудах, об’єктах газопостачання і використання атомної енергії призводять до катастрофічних руйнувань і людських жертв. У таких ситуаціях страхування є одним із ефективних і надійних механізмів, здатних компенсувати збиток, заподіяний компанією.

Відповідно до законодавства України, будь-які підприємства, що володіють, користуються, розпоряджаються об’єктами підвищеної небезпеки, зобов’язані укласти договір страхування своєї цивільної відповідальності.

Наша команда здійснює діяльність за цим видом страхування на підставі Порядку і правил проведення обов’язкового страхування цивільної відповідальності суб’єктів господарювання за шкоду, що може бути заподіяна пожежами й аваріями на об’єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об’єкти й об’єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного і санітарно-епідеміологічного характеру, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1788 від 16 листопада 2002 року.

Страховим випадком є заподіяння прямої шкоди третім особам, як фізичним, так і юридичним, внаслідок пожежі та/або аварії на об’єкті підвищеної небезпеки. До переліку третіх осіб не належать ті, що знаходилися в трудових відносинах із страхувальником, а також ті, що перебували на об’єкті підвищеної небезпеки несанкціоновано або під час виконання службових обов’язків.

Відповідно до Постанови КМУ №1788 від 16.11.2002, розмір страхової суми встановлюється залежно від категорії небезпеки об’єкту:
• для 1-ї категорії – 11 560 000 грн;
• для 2-ї категорії – 4 046 000 грн;
• для 3-ї категорії – 2 601 000 грн.

Translate »