Зв'яжіться з нами!

+38 (044) 245 03 30

Надішліть нам email!

Контакти:

Повідомлення:

Ваше повідомлення було відправлено! Close this notice.

Туристичне страхування запит

Рівень захисту: грн

Контактні дані:

Подорож

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Автострахування запит

Контактні дані:

Ваш автомобиль:

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Страхування життя запит

Рівень захисту: грн

Контактні дані:

Ви палили тютюнові вироби протягом останніх 12 місяців?

Так Ні
Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Страхування майна запит

Ваше майно:

Контактні дані

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Будьте впевнені

Медичне страхування

Медичне страхування в Україні є добровільним. Як правило, страхувальником виступає підприємство (фірма), а застрахованими особами – співробітники даного підприємства (фірми). Основна мета добровільного медичного страхування (ДМС) – надання громадянам соціального захисту та гарантії одержання медичної допомоги шляхом страхування.

Добровільне медичне страхування

Плюси для працюючих

1. Якщо співробітник, влаштовуючись на роботу, одержує медичний поліс, питання його медичного обслуговування по суті вже вирішено, причому без особливих фінансових витрат для самого працівника, у більшості випадків, оплачується самою компанією. Сплативши вартість страховки, працівник протягом усього року вже більше нічого не сплачує.

2. Власник страхового поліса одержує пріоритетне право лікування в головних клініках України, причому застраховані “прикріплюються” до даних медичних закладів, де ними опікуються конкретні лікарі.

3. Одержуючи страховий поліс, працівник має можливість за допомогою своєї компанії або самостійно придбати аналогічний страховий захист для своєї сім’ї, у тому числі для дітей.

З економічної точки зору добровільне медичне страхування являє собою механізм компенсації громадянам витрат і втрат, пов’язаних із настанням хвороби або нещасного випадку.

Соціально-економічне значення ДМС полягає у доповненні гарантій, наданих в рамках соціального забезпечення і соціального страхування, до максимально можливих у сучасних умовах стандартів. Це стосується, в першу чергу, проведення видів лікування і діагностики, які дорого коштують; застосування найбільш сучасних медичних технологій; забезпечення комфортних умов лікування; здійснення видів лікування, включених до сфери «медичної допомоги по життєвих показниках».

Велика мережа медичних закладів різної форми власності та аптек, серед яких застрахована особа вибирає медичний заклад, в якому б вона хотіла обслуговуватись та лікуватись, де допомогу їй надасть висококваліфікований медичний персонал.

Постійний контроль спеціалістів ТзДВ «СК «Траст Іншуаренс» за якістю наданих застрахованій особі послуг. Ефективне врегулювання – де б застрахована особа не знаходилась, у будь-яку годину дня чи ночі, вона зможе зателефонувати за вказаним у договорі номером телефону і її дзвінок обов’язково буде прийнято досвідченими спеціалістами-координаторами, які нададуть їй повну та кваліфіковану консультаційну та інформаційну підтримку; організують надання амбулаторно-поліклінічної, планової та екстреної стаціонарної, невідкладної швидкої, оперативної, стоматологічної, реабілітаційної, профілактичної та іншої медичної допомоги.

Гнучка система сплати страхового платежу: від одноразової проплати до помісячного графіку оплати страхової премії Незмінний розмір страхового платежу протягом всього терміну дії Договору страхування. Збільшення вартості медичних послуг та медикаментів не впливає на умови Вашого договору страхування.

Відсутність фіксованого тарифу – кожний окремий тариф вираховується з урахуванням стану здоров’я, віку, вибраних опцій, терміну страхування, території дії Договору страхування та інше.

Translate »