Зв'яжіться з нами!

+38 (044) 245 03 30

Надішліть нам email!

Контакти:

Повідомлення:

Ваше повідомлення було відправлено! Close this notice.

Туристичне страхування запит

Рівень захисту: грн

Контактні дані:

Подорож

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Автострахування запит

Контактні дані:

Ваш автомобиль:

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Страхування життя запит

Рівень захисту: грн

Контактні дані:

Ви палили тютюнові вироби протягом останніх 12 місяців?

Так Ні
Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Страхування майна запит

Ваше майно:

Контактні дані

Ваш запит було відправлено. Close this notice.

Будьте впевнені

Страхування ризиків під час розробки газових та нафтових родовищ

Затверджено Порядок і правила проведення обов`язкового страхування майнових ризиків під час промислової розробки родовищ нафти і газу у випадках, передбачених Законом України “Про нафту і газ”.

Документом визначено, що обов`язкове страхування майнових ризиків під час промислової розробки родовищ нафти і газу у випадках, передбачених Законом України “Про нафту і газ” (далі – обов`язкове страхування), проводиться з метою забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної страхувальником навколишньому природному середовищу внаслідок аварії чи технічних неполадок, а також за пошкодження державного майна, що було надане в користування, протягом строку промислової розробки родовищ нафти і газу.

Зокрема, предметом договору обов`язкового страхування є майнові інтереси, які не суперечать закону і пов`язані з відшкодуванням шкоди, заподіяної страхувальником навколишньому природному середовищу протягом строку промислової розробки родовищ нафти і газу.

Договір обов`язкового страхування укладається у письмовій формі строком на 1 рік відповідно до Типового договору.

Страхова сума за одним договором обов`язкового страхування становить:

– у разі, коли обсяг видобутку страхувальником на рік становить більш як 100 млн. куб. метрів газу або 15 тис. тонн нафти та газового конденсату – 10 млн. НМДГ на момент визначення її конкретного розміру;
– у разі, коли обсяг видобутку страхувальником на рік становить від 20 млн. куб. метрів газу або 3 тис. тонн нафти та газового конденсату до 100 млн. куб. метрів газу або 15 тис. тонн нафти та газового конденсату – 6 млн. НМДГ на момент визначення її конкретного розміру;
– у разі, коли обсяг видобутку страхувальником на рік становить менш як 20 млн. куб. метрів газу або 3 тис. тонн нафти та газового конденсату – 4 млн. НМДГ на момент визначення її конкретного розміру.

Translate »